O projektu Nevinné oběti

Projekt Nevinné oběti tvoří galerii fotografií a videí, které vypráví příběhy zneužívaných zvířat na území České republiky. Ukazuje tváře nevinných bytostí, které se staly obětmi nejen živočišného průmyslu, ale i místa, kde jsou nucena žít a umírat. 

Fotografie a videa zachycují, jak jsou zvířata nucena žít v českých velkochovech, malochovech nebo domácích chovech. Popisují také, jak vypadá jejich život v laboratořích nebo zoologických zahradách. Zachycují i co se s nimi děje během výlovů, honů nebo při jejich zabíjení.

Galerie je vytvořena za účelem šíření informací o tom, co lidé způsobují zvířatům na území České republiky. Je k dispozici novinářům, organizacím, ale i každému, kdo se rozhodne šířit myšlenku osvobození zvířat.


Podmínky užití fotografií a videí Nevinné oběti


Registrací souhlasíte, že fotografie a videa nebudou využity za účelem propagace zneužívání zvířat, ani jakéhokoliv druhu násilí páchaném na nich. Materiál může být svobodně šířen s myšlenkou osvobození zvířat, informováním o jejich životech, nikoliv však k šíření „welfare“ ani jiných přístupech, které souhlasí s jejich využíváním.

Při užití prosím označujte Zvířata nejíme a autora/ku fotografie (pokud je uveden/a).

Kontakt

E-mail: zviratanejime@email.cz
Image

PRASATA

KACHNY

DOMÁCÍ CHOV

JATKA

KRÁVY

OVCE

KRÁLÍCI

TRHY A VÝSTAVY

NÁKAZY

KUŘATA

KOZY

RYBY

ZOO

VÝZKUM NA ZVÍŘATECH

SLEPICE

KROCANI

KONĚ

DIVOKÁ ZVÍŘATA